Nakladni Auta

Těžká nákladní auta a tahače DAF jsou spolehlivá nákladní vozidla používaná ve spojení s návěsy. Liší se dobrým výkonem, spolehlivostí, vysokou kvalitou sestavení. Umožňuje přepravovat objemný, dlouhý a těžký náklad na velké vzdálenosti. SERVIS TRUCK DAF prodává použité i nové nákladní vozy a tahače v České republice a zemích EU.

Výhody nákladních vozidel DAF jsou:

  • schopnost pracovat v obtížných podmínkách na silnici;
  • dobrá ovladatelnost i při plném zatížení;
  • vysoce kvalitní brzdový systém;
  • malý úhel otáčení;
  • pohodlná kabina;

Náš obchodní park nákladních aut vám umožňuje vybrat a koupit nový ojetý model nákladního vozidla DAF v dobrém technickém stavu za odpovídající cenu. Zařízení je vybaveno motory, které splňují evropské normy bezpečnosti životního prostředí (Euro 5). Všechna vozidla prošla technickou kontrolou a prodávají se za konkurenceschopnou tržní cenu.

Nabízíme:

Těžká nákladní vozidla řady DAF XF používaná k regionální přepravě v Evropě. Po zdokonalení designu se tyto vozy začaly používat nejen na meziměstských trasách, ale také pro cestování na dlouhé vzdálenosti. Kabiny mohou být bez spacáku, s jedním nebo dvěma lůžky. Střední prostornost DAF LF. Navrženo pro přepravu těžkých nákladů na velké vzdálenosti. Vozidla jsou vybavena pohodlnými kabinami se střední střechou a kabinou SuperSpaceCab s výškou 2,255 m. Upozorňujeme také, že kabiny pro nákladní automobily a tahače DAF prodáváme samostatně. Příslušenství je uvedeno v odpovídající části.