Kabiny DAF a další náhradní díly

Rozeznatelný vzhled vozidel DAF. Moderní, elegantní a jasné linie střechy řady DAF CF, XF a LF naznačují její příbuznost s jinými vozidly řady DAF. Kabina DAF XF105, vyvinutá na základě velmi úspěšné řady DAF XF95, byla navržena tak, aby poskytovala ještě vyšší úroveň kvality, pohodlí řidiče a ještě nižší provozní náklady.

Expresivní design kabiny je umocněn robustní spodní maskou chladiče, která prochází hluboko do stylového nárazníku, lakovaného v barvě kabiny.

Velké, téměř svislé čelní sklo poskytuje řidiči vynikající výhled na silnici před vámi. Vynikající výhled zezadu s odpovídající bezpečností zajišťují čtyři dobře tvarovaná zrcátka, která mohou být také volitelně lakována barvou kabiny.

Konstrukce kabiny řady DAF XF105 minimalizuje riziko drobného poškození, které může mít za následek značné náklady na opravu. Tlustý ocelový nárazník, panely karoserie bez vibrací a trhlin a prakticky nerozbitné difuzory světlometů Lexan jsou jen některými příklady tohoto designu. Zveme vás, abyste se přesvědčili o všech výhodách kabin DAF objednáním kabin a dalších náhradních dílů pro DAF CF, DAF XF a DAF LF. Zlepšete s námi kvalitu služeb nákladní dopravy.